Zwroty i reklamacje

Reklamacje i zwroty.

W przypadku umów zawieranych z klientami, będącymi jednoczenie konsumentami w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego, sprzedawca odpowiada za niezgodność towaru z umową w przypadku jej stwierdzenia przez klienta przed upływem 2 lat od dnia dostawy. Klient zobowiązany jest do zawiadomienia sprzedawcy o stwierdzonej niezgodności towaru z umową w terminie 2 miesięcy od dnia stwierdzenia takiej niezgodności.

Sprzedawca w ciągu 2 tygodni ustosunkuje się do reklamacji zgłoszonej przez klienta i powiadomi o sposobie dalszego postępowania:

Doprowadzi towar do stanu zgodnego z umową poprzez naprawę lub wymianę na nowy towar lub

Zwróci pełną należność za reklamowany produkt w ciągu 14 dni.

Klient, będący jednocześnie konsumentem, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyny w terminie 10 dni od dnia doręczenia przedmiotu umowy.

W razie odstąpienia od umowy, zostaje ona uznana za nieważną, a klient zwolniony z wszelkich zobowiązań. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym na adres sklepu bozonrecords.pl.

Klient zobowiązany jest do podania aktualnego numeru konta, na który należy dokonać zwrotu należności za poniesione koszty dostawy wraz z ceną za towar.

Zwroty i reklamacje należy przesyłać na adres:

Bozon Records

ul. Zbożowa 21

25-416 Kielce

Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje klientowi w wypadku zakupu nagrań audialnych i wizualnych oraz zapisanych na informatycznych nośnikach danych po usunięciu przez konsumenta ich oryginalnego opakowania.

Podstawą zwrotu zgodnie z regulaminem jest paragon i wypełnienie protokołu zwrotu.

Gwarancja i wymiana.

Klientom przysługuje prawo do wymiany danego towaru na inny rozmiar lub model w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki.

Koszty wysyłki w dwie strony ponosi klient.

Odsyłany towar powinien posiadać oryginalne opakowanie oraz metki i nie może nosić śladów użytkowania.

Adres do wysyłki:

Bozon Records

ul. Zbożowa 21

25-416 Kielce

Formularz zwrotu pdf

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl