Bozon Records

Niezależna wytwórnia sztuki

photo
Wydawnictwa muzyczne

Egzegeza: Księga Pszczół (Wydanie Limitowane)

"Egzegeza: Księga Pszczół" to opowieść o człowieku takim jak Ty, który każdego dnia poszukuje odpowiedzi na najważniejsze życiowe pytania. Czternaście bogato zaaranżowanych utworów zawierają historię, której nie sposób zrozumieć bez wysłuchania jej w całości....

Szczegóły
dostępny
89.90

Cena zawiera 23% VAT

photo

Egzegeza: Księga Pszczół (Wydanie Limitowane)

"Egzegeza: Księga Pszczół" to opowieść o człowieku takim jak Ty, który każdego dnia poszukuje odpowiedzi na najważniejsze życiowe pytania. Czternaście bogato zaaranżowanych utworów zawierają historię, której nie sposób zrozumieć bez wysłuchania jej w całości. Autor przenosi odbiorcę w świat analogowych, żywych brzmień i głębokich metafor. Klimat płyty wymyka się ze współczesnych standardów. Wzbudza refleksję nad tajemnicą życia i śmierci. "Egzegeza: Księga Pszczół" to spójny, dojrzały i nietuzinkowy projekt w którym dopracowany jest każdy najmniejszy szczegół.


Wydanie Limitowane zawiera:


Znakomitą okładkę w niespotykanym kształcie i formie pudełka, album "Egzegeza: Księga Pszczół", niezwykłe puzzle oraz kilka wartościowych niespodzianek, a to wszystko zawarte w stylowych woreczkach ze sznurkiem. To nie koniec! Oprócz tego otrzymasz kupon rabatowy o wartości 10% na dowolny produkt marki odzieżowej Godline! ,,Wydanie Limitowane'' będzie dostępne jedynie na stronie www.bozonrecords.pl. Nie trać okazji - to prawdziwy, kolekcjonerski biały kruk!


Egzegeza: Księga PszczółMuzyka: Tau
Rap/Słowa: Tau
Okładka: SewerX
Label: Bozon Records
Rok wydania: 2019


Premiera albumu ,,Egzegeza: Księga Pszczół'' odbędzie się 15 marca. Osoby, które zamówią preorder otrzymają wersje fizyczne przed 15 marca. Trasa koncertowa rozpocznie się na początku marca.

© 2017 Bozon Records

Strona internetowa: Dotbek